You are currently viewing NOWOCZESNE DEKORACJE I DODATKI DO WNĘTRZ

NOWOCZESNE DEKORACJE I DODATKI DO WNĘTRZ

Szukasz ciekawych dodatków, które upiększą Twoje wnętrze? Przygotowałam specjalne zestawienie modnych i niedrogich dekoracji, dzięki którym stworzysz piękną przestrzeń. Aktualnie można znaleźć bardzo różnorodne elementy wyposażenia wnętrz w wielu sklepach sieciowych. W tym zestawieniu skupiłam się na 2 popularnych markach Jysk oraz HM Home. Obie te marki uważam za godne zainteresowania, ponieważ zawsze proponują elementy zgodne z obowiązującymi trendami a dodatkowo ich ceny są bardzo przystępne. Jeśli chcesz szybko i łatwo dodać stylu swoim wnętrzom to zapraszam do zapoznania się z moimi najnowszymi propozycjami.

Ostatnio ciekawe elementy proponuje duńska marka Jysk – w tym sklepie można znaleźć prawdziwe perełki, dobrze zaprojektowane i niebanalne. Wybrałam kilka z nich i stworzyłam propozycje inspiracji dla Was. Pierwsza to minimalistyczna kompozycja nawiązująca do stylistyki japońskiej. Zobaczcie jak to świetnie razem wygląda.

Druga tablica inspiracyjna jest eklektyczna mieszanką stylu boho i vintage. Wszystkie te dekoracje są dostępne bardzo przystępnych cenach a efekt „wow” w waszym salonie jest gwarantowany!

Szukając nowoczesnych i wyjątkowych dodatków dla Was odkryłam bogatą kolekcję HM Home. Znajdziecie tam wiele modnych i ekonomicznych rozwiązań, które moim zdaniem stworzą świetne stylizacje. Po raz kolejny skandynawski design kusi interesującymi dekoracjami, które każdy z Was może zaaranżować w różnorodny sposób.

To pierwsze zestawienie dla miłośników naturalnego stylu, utrzymanego w kolorach „ziemi”, beży, szlachetnych odcieni ecru.

W kolejnej propozycji wyszukałam coś dla zwolenników romantyzmu. Jednak jest to niebanalne połączenie róży i moreli. Delikatne pastelowe tony podkreślicie dzięki użyciu obłych form wazonów czy donic. Ta stylizacja będzie idealna do sypialni i wykreuje przytulny, klimatyczny wystrój jej wnętrza.

Ostatnią propozycją jest moodboard przedstawiający mocniejszy styl etniczny, zainspirowanym afrykańskimi motywami. Jest to więcej kontrastowych zestawień, znajdzie się też matowa czerń ceramiki.

Odpowiednio dobrane dodatki spowodują, że sypialnia, salon i jadalnia, będą odnowione i będą wyglądały zupełnie inaczej niż wcześniej. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze dekoracji do Twoich wnętrz to zapraszam do kontaktu www.innovastudio.pl